Р. Борото Иглесиас (Куба)

Категоря:Куба


Световно първенство 2013 (младежи) | Финали - Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
22-08-2013
19:30
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Турция (мл.) 3:0 Индия (мл.) Р. Борото Иглесиас (Куба)
Кевин Къл (САЩ)
24-08-2013
19:30
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Турция (мл.) 3:0 Египет (мл.) Р. Борото Иглесиас (Куба)
Кевин Къл (САЩ)
Световно първенство 2013 (младежи) | Финали - Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-08-2013
12:00
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Естония (мл.) 3:2 Япония (мл.) Флавио Кампос (Бразилия)
Р. Борото Иглесиас (Куба)
26-08-2013
19:30
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Естония (мл.) 1:3 Аржентина (мл.) Тарас Илкив (Кан)
Р. Борото Иглесиас (Куба)
Световно първенство 2013 (младежи) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-08-2013
11:00
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Иран (мл.) 3:0 Египет (мл.) Флавио Кампос (Бразилия)
Р. Борото Иглесиас (Куба)
Световно първенство 2013 (младежи) | Мачове за 17-20 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
30-08-2013
11:00
Ататюрк
Измир, Турция
Естония (мл.) 3:0 Руанда (мл.) Флавио Кампос (Бразилия)
Р. Борото Иглесиас (Куба)
31-08-2013
09:00
Ататюрк
Измир, Турция
Естония (мл.) 3:0 Венецуела (мл.) Р. Борото Иглесиас (Куба)
Онюр Хоснют (Турция)
Световно първенство 2013 (младежи) | Мач за 13-о място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-09-2013
13:00
Ататюрк
Измир, Турция
Египет (мл.) 2:3 Тунис (мл.) Р. Борото Иглесиас (Куба)
Николай Книжников (Русия)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини