Кевин Къл (САЩ)

Категоря:САЩ


Световно първенство 2013 (младежи) | Финали - Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
22-08-2013
19:30
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Турция (мл.) 3:0 Индия (мл.) Р. Борото Иглесиас (Куба)
Кевин Къл (САЩ)
24-08-2013
19:30
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Турция (мл.) 3:0 Египет (мл.) Р. Борото Иглесиас (Куба)
Кевин Къл (САЩ)
26-08-2013
12:00
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Индия (мл.) 3:0 Китай (мл.) Флавио Кампос (Бразилия)
Кевин Къл (САЩ)
Световно първенство 2013 (младежи) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-08-2013
16:00
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Индия (мл.) 3:0 Япония (мл.) Николай Книжников (Русия)
Кевин Къл (САЩ)
Световно първенство 2013 (младежи) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
30-08-2013
13:30
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Аржентина (мл.) 2:3 Италия (мл.) Кевин Къл (САЩ)
Жианг Лиу (Кит)
Световно първенство 2013 (младежи) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
31-08-2013
19:00
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Русия (мл.) 3:1 Франция (мъже до 21 години) Кевин Къл (САЩ)
Жианг Лиу (Кит)
Световно първенство 2013 (младежи) | Мач за пето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-09-2013
13:30
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Иран (мл.) 3:1 Турция (мл.) Мохамед Лазрю (Алжир)
Кевин Къл (САЩ)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини