Ярослав Свежда (Чех)

Категоря:Свят


Европейско първенство - квалификации (жени) | Втори етап - група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-05-2010
19:00
Трес Кантос, Мадрид
Мадрид, Испания
Хърватия 3:1 Черна гора Ярослав Свежда (Чех)
Якобус Недерход (Хол)
29-05-2010
20:00
Трес Кантос, Мадрид
Мадрид, Испания
Черна гора 0:3 Испания Ярослав Свежда (Чех)
Якобус Недерход (Хол)
30-05-2010
17:00
Трес Кантос, Мадрид
Мадрид, Испания
Швейцария 3:0 Черна гора Ярослав Свежда (Чех)
Катаржина Сокол (Пол)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-12-2010
18:00
Виктор Блинов
Омск, Русия
Омичка Омск (Русия) 3:2 Локомотив Баку (Азербайджан) Ярослав Свежда (Чех)
Огнян Танкишев (Бъл)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини