Якобус Недерход (Хол)

Категоря:Свят


Европейско първенство - квалификации (жени) | Втори етап - група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-05-2010
19:00
Трес Кантос, Мадрид
Мадрид, Испания
Хърватия 3:1 Черна гора Ярослав Свежда (Чех)
Якобус Недерход (Хол)
29-05-2010
20:00
Трес Кантос, Мадрид
Мадрид, Испания
Черна гора 0:3 Испания Ярослав Свежда (Чех)
Якобус Недерход (Хол)
30-05-2010
20:00
Трес Кантос, Мадрид
Мадрид, Испания
Испания 3:0 Хърватия Якобус Недерход (Хол)
Лубомир Снахникан (Слвк)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-01-2011
20:15
Спортна зала Фрийдрихсхафен
Фрийдрихсхафен, Германия
Фрийдрихсхафен (Германия) 3:2 Диатек Трентино (Италия) Якобус Недерход (Хол)
Аляксандър Пясецки (Беларус)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
13-12-2010
19:30
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Фенербахче (Турция) 3:0 Динамо Москва (Русия) Якобус Недерход (Хол)
Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-03-2011
16:00
Дивс
Екатеринбург, Русия
Уралочка-НТМК (Русия) 1:3 Азерьол (Азербайджан) Якобус Недерход (Хол)
Роберто Борис (Италия)
Европейска лига 2011 (мъже) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-06-2011
18:00
Дворана Вижус
Славонски Брод, Хърватия
Хърватия 2:3 Белгия Якобус Недерход (Хол)
Алексис Бараса Фуентес (Испания)
12-06-2011
19:00
Дворана Вижус
Славонски Брод, Хърватия
Хърватия 0:3 Белгия Якобус Недерход (Хол)
Алексис Бараса Фуентес (Испания)
Световно първенство 2011 (девойки ст.в) | Квалификации - зона Европа - група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-05-2011
20:00
Бардейов
Бардейов, Словакия
Словакия (девойки ст. в) 3:2 Франция (девойки ст. в) Якобус Недерход (Хол)
Искра Зиданич (Хърватия)
21-05-2011
17:30
Бардейов
Бардейов, Словакия
Турция (девойки ст. в) 3:1 Франция (девойки ст. в) Якобус Недерход (Хол)
Искра Зиданич (Хърватия)
22-05-2011
20:00
Бардейов
Бардейов, Словакия
Словакия (девойки ст. в) 3:2 Турция (девойки ст. в) Якобус Недерход (Хол)
Аудриус Гаргасас (Литва)
Световно Гран При 2011 | Група L
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-08-2011
09:00
Ариаке Колизеум
Токио, Япония
Русия 2:3 Южна Корея Якобус Недерход (Хол)
Сузана Родригес (Исп)
20-08-2011
12:00
Ариаке Колизеум
Токио, Япония
Япония 3:0 Южна Корея Якобус Недерход (Хол)
Сузана Родригес (Исп)
21-08-2011
09:00
Ариаке Колизеум
Токио, Япония
Сърбия 3:0 Южна Корея Якобус Недерход (Хол)
Мохамад Шамири (Иран)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини