Томаш Флис (Полша)

Категоря:Полша


Полша - ПлусЛига 2013-2014 | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
22-02-2014
18:00
БКС Стал
Белско Бяла, Полша
ББТС (Полша) 0:3 Асеко Ресовя (Полша) Томаш Флис (Полша)
Павел Буркевич (Пол)
02-03-2014
15:45
Азоти
Кенджежин-Кожле, Полша
ЗАКСА (Полша) 3:0 Индикпол АЗС УВМ (Полша) Томаш Флис (Полша)
Пьотр Дудек (Пол)
01-02-2014
15:45
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
ЛОТОС Трефл 0:3 Асеко Ресовя (Полша) Томаш Флис (Полша)
Мачией Колендовски (Полша)
08-02-2014
18:00
Азоти
Кенджежин-Кожле, Полша
ЗАКСА (Полша) 3:0 ЛОТОС Трефл Томаш Флис (Полша)
Пьотр Крол (Пол)
15-02-2014
19:30
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
ЛОТОС Трефл 0:3 Ястжембски Венгел (Полша) Томаш Флис (Полша)
Анна Ниедбал (Полша)
Полша - ПлусЛига 2013-2014 | Четвъртфинални плейофи
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-03-2014
19:00
Подпромие
Жешув, Полша
Асеко Ресовя (Полша) 3:0 Ефектор (Полша) Томаш Флис (Полша)
Мачей Твардовски (Полша)
Полша - ПлусЛига 2013-2014 | Мачове за 5-8 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-04-2014
18:00
Легьонув
Келце, Полша
Ефектор (Полша) 0:3 Индикпол АЗС УВМ (Полша) Томаш Флис (Полша)
Пьотр Дудек (Пол)
Полша - ПлусЛига 2013-2014 | Плейоф за пето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
26-04-2014
19:00
Торвар
Варшава, Полша
Политехника Варшавска (Полша) 3:2 Индикпол АЗС УВМ (Полша) Томаш Флис (Полша)
Мачией Колендовски (Полша)
Полша - ПлусЛига 2013-2014 | Плейоф за трето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
22-04-2014
19:00
Ястор
Ястжембе-Здруй, Полша
Ястжембски Венгел (Полша) 3:2 ЗАКСА (Полша) Томаш Флис (Полша)
Пьотр Дудек (Пол)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини