Павел Буркевич (Пол)

Категоря:Свят


Европейско първенство - квалификации (мъже) | Втори етап - група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-05-2010
20:30
Арена Рига
Рига, Латвия
Латвия 3:1 Великобритания Павел Буркевич (Пол)
Михаел Андерсен (Дан)
22-05-2010
20:30
Арена Рига
Рига, Латвия
Финландия 3:0 Великобритания Павел Буркевич (Пол)
Михаел Андерсен (Дан)
23-05-2010
18:00
Арена Рига
Рига, Латвия
Латвия 1:3 Финландия Юри Бакунович (Беларус)
Павел Буркевич (Пол)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-11-2010
20:00
Спортна зала Камник
Камник, Словения
Калцит (Словения) 0:3 Истанбул ББ (Турция) Яромир Антусак (Чех)
Павел Буркевич (Пол)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-12-2010
20:30
Будоцентър Виена
Виена, Австрия
хотВолейс (Австрия) 1:3 Зираат Банкась (Турция) Павел Буркевич (Пол)
Владимир Симонович (Сърбия)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-01-2011
21:15
Хале ам 2 Ринг
Вийсбаден, Германия
ВК Висбаден (Германия) 1:3 Астерикс (Белгия) Павел Буркевич (Пол)
Алексис Бараса Фуентес (Испания)
Европейска лига 2011 (Жени) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-06-2011
16:00
Дворец на спорта Метроуест
Раанана, Израел
Израел 1:3 България Павел Буркевич (Пол)
Драган Михайлов (Македония)
18-06-2011
19:00
Дворец на спорта Метроуест
Раанана, Израел
Израел 0:3 България Павел Буркевич (Пол)
Драган Михайлов (Македония)
Световно първенство 2011 (младежи) | Квалификации - зона Европа - група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-05-2011
17:30
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Беларус (мл.) 0:3 Латвия (мл.) Сари Колехмайнен (Фин)
Павел Буркевич (Пол)
19-05-2011
17:30
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Черна гора (мл.) 1:3 Беларус (мл.) Павел Буркевич (Пол)
Олексий Скибицкий (Укр)
20-05-2011
20:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Турция (мл.) 3:1 Черна гора (мл.) Сари Колехмайнен (Фин)
Павел Буркевич (Пол)
21-05-2011
20:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Черна гора (мл.) 2:3 Сърбия (мл.) Сари Колехмайнен (Фин)
Павел Буркевич (Пол)
22-05-2011
17:30
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Сърбия (мл.) 3:1 Беларус (мл.) Павел Буркевич (Пол)
Олексий Скибицкий (Укр)
palms bet 7sport.net
Купа на България | 1/8-финали
Берое 2016 17:00 Нефтохимик 2010
ЦСКА 18:00 Локомотив Пловдив
Купа на България, Висша лига | 1/8-финали
Град 15:00 Септември Про Синема
Купа на България, жени | 1/4-финали
Казанлък Волей 15:00 Перун
ЦСКА 16:00 Берое
Марица 16:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 Варна ДКС
Държавно първенство (юноши) | Група Г-1
Арда (юноши) 14:00 Дея спорт (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 Левски София (кадети)
ЦСКА (кадети) 11:30 Люлин (кадети)
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 12:00 Славия (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 10:00 Славия (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 10:00 Люлин (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 Левски София (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 ЦПВК (прекадетки)
Академик (прекадетки) 14:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Звезди 94 (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки)
Левски Волей (прекадетки) 10:30 Левски София (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки)
Локомотив София (кадетки) 11:30 ЦПВК (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) Славия 2017 (кадетки)
Други новини