Дравко Стипаничев (Хърватия)

Категоря:Европа


Европейско първенство - квалификации (жени) | Втори етап - група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-05-2010
17:00
Спортурилор
Констанца, Румъния
Белгия 3:1 Словения Янакис Софоклеус (Кип)
Дравко Стипаничев (Хърватия)
29-05-2010
20:00
Спортурилор
Констанца, Румъния
Словения 0:3 Румъния Янакис Софоклеус (Кип)
Дравко Стипаничев (Хърватия)
30-05-2010
20:00
Спортурилор
Констанца, Румъния
Румъния 3:0 Белгия Сотирос Деликостидис (Гър)
Дравко Стипаничев (Хърватия)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-01-2011
21:30
Спортцентрум ам Утцвег
Унтерхахинг, Германия
Дженерали Хахинг (Германия) 2:3 Зенит (Русия) Дравко Стипаничев (Хърватия)
Авелино Азеведо (Португалия)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
13-12-2010
21:30
ПалаТренто
Тренто, Италия
Диатек Трентино (Италия) 3:0 Волей Мунисипал (Румъния) Никола Мицевски (Мак)
Дравко Стипаничев (Хърватия)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Кръг на предизвикателството
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-02-2011
21:00
Луис Марти
Сет, Франция
Араго (Франция) 2:3 Сислей (Италия) Йоханес Ван Дер Велден (Хол)
Дравко Стипаничев (Хърватия)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Финал
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-03-2011
21:30
Паласпорт Фонтескодела
Мачерата, Италия
Кучине Лубе Банка Марке (Италия) 3:0 Аркас Спор (Турция) Ласло Адлер (Унг)
Дравко Стипаничев (Хърватия)
Европейска лига 2011 (мъже) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-07-2011
20:30
Гърция 3:0 Австрия Дравко Стипаничев (Хърватия)
Владимир Симонович (Сърбия)
10-07-2011
20:30
Гърция 0:3 Австрия Дравко Стипаничев (Хърватия)
Владимир Симонович (Сърбия)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини