Алексис Бараса Фуентес (Испания)

Категоря:Европа


Европейско първенство - квалификации (мъже) | Втори етап - група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-05-2010
20:00
Лото Арена Мерксем
Антверпен, Белгия
Белгия 3:1 Украйна Харалд Бьош (Гер)
Алексис Бараса Фуентес (Испания)
29-05-2010
20:00
Лото Арена Мерксем
Антверпен, Белгия
Украйна 0:3 Словакия Харалд Бьош (Гер)
Алексис Бараса Фуентес (Испания)
30-05-2010
15:00
Лото Арена Мерксем
Антверпен, Белгия
Словакия 3:1 Белгия Саша Станисич (Швейц)
Алексис Бараса Фуентес (Испания)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-11-2010
21:00
Пол Хорн Арена
Тюбинген, Германия
ЕнВ Ротенбург (Германия) 3:2 ТСВ Фолксбанк (Австрия) Франк Еверс (Белгия)
Алексис Бараса Фуентес (Испания)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-12-2010
21:00
Сент Елои
Поатие, Франция
Стад Поатеван (Франция) 0:3 Волей бихепи2 (Белгия) Душан Довичович (Словакия)
Алексис Бараса Фуентес (Испания)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-01-2011
21:15
Хале ам 2 Ринг
Вийсбаден, Германия
ВК Висбаден (Германия) 1:3 Астерикс (Белгия) Павел Буркевич (Пол)
Алексис Бараса Фуентес (Испания)
Европейска лига 2011 (мъже) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-06-2011
18:00
Дворана Вижус
Славонски Брод, Хърватия
Хърватия 2:3 Белгия Якобус Недерход (Хол)
Алексис Бараса Фуентес (Испания)
12-06-2011
19:00
Дворана Вижус
Славонски Брод, Хърватия
Хърватия 0:3 Белгия Якобус Недерход (Хол)
Алексис Бараса Фуентес (Испания)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини