Ерко Варблане (Естония)

Категоря:Европа
Роден град:Естония


Европейско първенство за момичета до 16 години | Група II
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-07-2017
15:00
Самоков
Самоков, България
Белгия (момичета до 16 г.) 1:3 Румъния (момичета до 16 г.) Миряна Галич (Босна и Херцеговина)
Ерко Варблане (Естония)
22-07-2017
15:00
Самоков
Самоков, България
Чехия (момичета до 16 г.) 2:3 Румъния (момичета до 16 г.) Ерко Варблане (Естония)
Борислав Йорданов (България)
23-07-2017
15:00
Самоков
Самоков, България
Русия (момичета до 16 г.) 3:0 Чехия (момичета до 16 г.) Ерко Варблане (Естония)
Ана Щипаничев (Хърватия)
25-07-2017
15:00
Самоков
Самоков, България
Русия (момичета до 16 г.) 3:0 Белгия (момичета до 16 г.) Миряна Галич (Босна и Херцеговина)
Ерко Варблане (Естония)
26-07-2017
20:00
Самоков
Самоков, България
Турция (момичета до 16 г.) 3:1 Беларус (момичета до 16 г.) Филип Енкерли (Швейцария)
Ерко Варблане (Естония)
Европейско първенство за момичета до 16 години | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-07-2017
19:30
Христо Ботев
София, България
Русия (момичета до 16 г.) 3:2 България (момичета до 16 г.) Томас Бухар (Чехия)
Ерко Варблане (Естония)
Европейско първенство за момичета до 16 години | Мач за пето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-07-2017
12:30
Христо Ботев
София, България
Холандия (момичета до 16 г.) 3:1 Турция (момичета до 16 г.) Никос Ангелидис (Гърция)
Ерко Варблане (Естония)
palms bet 7sport.net
Купа на България | 1/8-финали
Берое 2016 17:00 Нефтохимик 2010
ЦСКА 18:00 Локомотив Пловдив
Купа на България, Висша лига | 1/8-финали
Град 15:00 Септември Про Синема
Купа на България, жени | 1/4-финали
Казанлък Волей 15:00 Перун
ЦСКА 16:00 Берое
Марица 16:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 Варна ДКС
Държавно първенство (юноши) | Група Г-1
Арда (юноши) 14:00 Дея спорт (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 Левски София (кадети)
ЦСКА (кадети) 11:30 Люлин (кадети)
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 12:00 Славия (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 10:00 Славия (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 10:00 Люлин (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 Левски София (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 ЦПВК (прекадетки)
Академик (прекадетки) 14:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Звезди 94 (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки)
Левски Волей (прекадетки) 10:30 Левски София (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки)
Локомотив София (кадетки) 11:30 ЦПВК (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) Славия 2017 (кадетки)
Други новини