Абдулах Ал Eнези (Кувейт)

Категоря:Свят


Световна лига 2010 | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-06-2010
20:00
Комплекс Кайро
Кайро, Египет
Египет 0:3 Русия Дорин Мирел Захареску (Румъния)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
26-06-2010
20:00
Комплекс Кайро
Кайро, Египет
Египет 0:3 Русия Дорин Мирел Захареску (Румъния)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
07-07-2010
20:00
Комплекс Кайро
Кайро, Египет
Египет 0:3 Финландия Оскар Перес Кастильо (Куба)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
08-07-2010
20:00
Комплекс Кайро
Кайро, Египет
Египет 3:0 Финландия Оскар Перес Кастильо (Куба)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
Световно първенство 2010 (жени) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-10-2010
07:30
Мацумото Джимнейзиъм
Мацумото, Япония
Германия 3:0 Казахстан Ким Кун-Тае(Република Корея)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
30-10-2010
09:30
Мацумото Джимнейзиъм
Мацумото, Япония
Тайланд 3:1 Казахстан Юрай Мокри (Словакия)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
31-10-2010
12:00
Мацумото Джимнейзиъм
Мацумото, Япония
Германия 0:3 САЩ Ким Кун-Тае(Република Корея)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
02-11-2010
09:15
Мацумото Джимнейзиъм
Мацумото, Япония
Тайланд 0:3 Куба Акихико Тано (Япония)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
03-11-2010
11:00
Мацумото Джимнейзиъм
Мацумото, Япония
Куба 1:3 САЩ Юрай Мокри (Словакия)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
Световно първенство 2010 (жени) | Група Е
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-11-2010
03:00
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Полша 3:2 Южна Корея Карин Захорцова (Чех)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
07-11-2010
08:00
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Полша 0:3 Русия Франс Лодерус (Хол)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
09-11-2010
08:45
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Полша 0:3 Китай Франс Лодерус (Хол)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
10-11-2010
11:45
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Япония 1:3 Русия Франс Лодерус (Хол)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
Световно първенство 2010 (жени) | Мачове 5-8 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
13-11-2010
11:00
Метрополитен Гимназиум
Токио, Япония
Сърбия 0:3 Италия Ким Кун-Тае(Република Корея)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
Световно първенство 2010 (жени) | Мач за 7 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-11-2010
08:30
Метрополитен Гимназиум
Токио, Япония
Сърбия 1:3 Германия Георгиос Карампецос (Гърция)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
Световно клубно първенство 2010 (мъже) | Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-12-2010
14:00
Ал Гарафа
Доха, Катар
Диатек Трентино (Италия) 3:1 Дреан Боливар (Аржентина) Карлос Симино (Бра)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
Световно клубно първенство 2010 (жени) | Група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
15-12-2010
16:00
Ал Гарафа
Доха, Катар
Федерброй (Тайланд) 0:3 Молико (Бразилия) Хавита Родригес (Испания)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
Световно клубно първенство 2010 (мъже) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-12-2010
18:00
Ал Гарафа
Доха, Катар
Диатек Трентино (Италия) 3:0 Пайкан (Иран) Патрик Деренокур (Фр)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
Световна лига 2011 | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-06-2011
21:00
Пионир
Белград, Сърбия
Сърбия 1:3 Финландия В. Луо (Китай)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
04-06-2011
21:00
Пионир
Белград, Сърбия
Сърбия 3:0 Финландия В. Луо (Китай)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
Световна лига 2011 | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-06-2011
21:00
Палатриест
Триест, Италия
Италия 3:0 Южна Корея Гeерт Блиер (Белгия)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
26-06-2011
21:30
Палатриест
Триест, Италия
Италия 3:0 Южна Корея Аднан Колос (Босна и Херцеговина)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
palms bet 7sport.net
Купа на България | 1/8-финали
Берое 2016 17:00 Нефтохимик 2010
ЦСКА 18:00 Локомотив Пловдив
Купа на България, Висша лига | 1/8-финали
Град 15:00 Септември Про Синема
Купа на България, жени | 1/4-финали
Казанлък Волей 15:00 Перун
ЦСКА 16:00 Берое
Марица 16:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 Варна ДКС
Държавно първенство (юноши) | Група Г-1
Арда (юноши) 14:00 Дея спорт (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 Левски София (кадети)
ЦСКА (кадети) 11:30 Люлин (кадети)
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 12:00 Славия (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 10:00 Славия (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 10:00 Люлин (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 Левски София (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 ЦПВК (прекадетки)
Академик (прекадетки) 14:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Звезди 94 (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки)
Левски Волей (прекадетки) 10:30 Левски София (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки)
Локомотив София (кадетки) 11:30 ЦПВК (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) Славия 2017 (кадетки)
Други новини