Роландо Шолакиян (Арж)

Категоря:Свят


Световна лига 2010 | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-06-2010
19:00
Кабаръс Арена
Конкорд (СК), САЩ
САЩ 3:1 Египет Роландо Шолакиян (Арж)
Кор Ван Гомпел (Хол)
19-06-2010
19:00
Кабаръс Арена
Конкорд (СК), САЩ
САЩ 3:1 Египет Роландо Шолакиян (Арж)
Кор Ван Гомпел (Хол)
09-07-2010
19:00
Чарлс Кох Арена
Уичита (К), САЩ
САЩ 3:0 Русия Роландо Шолакиян (Арж)
Карлос Симино (Бра)
10-07-2010
18:00
Чарлс Кох Арена
Уичита (К), САЩ
САЩ 1:3 Русия Роландо Шолакиян (Арж)
Карлос Симино (Бра)
Световно първенство 2010 (Мъже) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-09-2010
22:00
Палапанини
Модена, Италия
Австралия 1:3 Пуерто Рико Роландо Шолакиян (Арж)
Петер Гроневеген (Хол)
26-09-2010
18:00
Палапанини
Модена, Италия
Камерун 0:3 Пуерто Рико Роландо Шолакиян (Арж)
Петер Гроневеген (Хол)
Световно първенство 2010 (Мъже) | Група L
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
30-09-2010
18:00
Паларосини
Анкона, Италия
САЩ 0:3 Чехия Роландо Шолакиян (Арж)
Наср Шаабан (Египет)
02-10-2010
18:00
Паларосини
Анкона, Италия
Чехия 3:0 Камерун Симоне Санти (Ит)
Роландо Шолакиян (Арж)
Световно първенство 2010 (Мъже) | Група N
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-10-2010
18:00
Паларосини
Анкона, Италия
България 3:0 Полша Роландо Шолакиян (Арж)
Наср Шаабан (Египет)
Световно първенство 2010 (Мъже) | Група O
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-10-2010
18:00
Палалотоматика
Рим, Италия
Франция 0:3 САЩ Роландо Шолакиян (Арж)
Зорица Биелич (Сърбия)
05-10-2010
22:00
Палалотоматика
Рим, Италия
САЩ 1:3 Италия Юмит Сукулу (Тур)
Роландо Шолакиян (Арж)
06-10-2010
22:00
Палалотоматика
Рим, Италия
Италия 3:1 Франция Роландо Шолакиян (Арж)
Осаму Сакайде (Яп)
Световно първенство 2010 (Мъже) | мач за 5/6-то място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-10-2010
22:00
Палапанини
Модена, Италия
Русия 3:0 САЩ Роландо Шолакиян (Арж)
Наср Шаабан (Египет)
Световна лига 2011 | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-06-2011
02:00
Сиърс Арена
Хофман Естейтс (ИЛ), САЩ
САЩ 0:3 Полша Роландо Шолакиян (Арж)
Дорин Мирел Захареску (Румъния)
19-06-2011
03:00
Сиърс Арена
Хофман Естейтс (ИЛ), САЩ
САЩ 3:1 Полша Роландо Шолакиян (Арж)
Дорин Мирел Захареску (Румъния)
Световна лига 2011 | Финали - Група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-07-2011
12:00
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
Русия 3:1 САЩ Роландо Шолакиян (Арж)
Осаму Сакайде (Яп)
07-07-2011
12:00
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
Куба 0:3 Русия Роландо Шолакиян (Арж)
Патрик Деренокур (Фр)
Световна лига 2011 | Финал
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
10-07-2011
21:00
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
Бразилия 2:3 Русия Роландо Шолакиян (Арж)
Осаму Сакайде (Яп)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини