Симоне Санти (Ит)

Категоря:Свят


Световна лига 2010 | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-06-2010
21:10
Полидепортиво Капитъл
Катамарка, Аржентина
Аржентина 0:3 Германия Х. Велес Маркадо (Пуерто Рико)
Симоне Санти (Ит)
19-06-2010
21:10
Полидепортиво Капитъл
Катамарка, Аржентина
Аржентина 1:3 Германия Х. Велес Маркадо (Пуерто Рико)
Симоне Санти (Ит)
03-07-2010
14:00
Атлас Арена
Лодз, Полша
Полша 0:3 Куба Франс Лодерус (Хол)
Симоне Санти (Ит)
04-07-2010
16:30
Атлас Арена
Лодз, Полша
Полша 1:3 Куба Франс Лодерус (Хол)
Симоне Санти (Ит)
Световно първенство 2010 (Мъже) | Група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-09-2010
22:00
ПалаРуфини
Торино, Италия
България 3:0 Китай Симоне Санти (Ит)
Михайло Мелник (Укр)
26-09-2010
22:00
ПалаРуфини
Торино, Италия
Франция 3:2 България Симоне Санти (Ит)
Наср Шаабан (Египет)
27-09-2010
18:00
ПалаРуфини
Торино, Италия
България 1:3 Чехия Симоне Санти (Ит)
Зорица Биелич (Сърбия)
Световна лига 2010 | полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-07-2010
23:30
Орфeо Супердоум
Кордоба, Аржентина
Русия 3:0 Сърбия Юмит Сукулу (Тур)
Симоне Санти (Ит)
Световно първенство 2010 (Мъже) | Група L
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-10-2010
22:00
Паларосини
Анкона, Италия
Камерун 2:3 САЩ Симоне Санти (Ит)
Ибрахим Ал Наама (Кат)
02-10-2010
18:00
Паларосини
Анкона, Италия
Чехия 3:0 Камерун Симоне Санти (Ит)
Роландо Шолакиян (Арж)
Световно първенство 2010 (Мъже) | Група P
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-10-2010
18:00
Нелсън Мандела Форум
Флоренция, Италия
Сърбия 3:1 Аржентина Симоне Санти (Ит)
Пати Салваторе (САЩ)
06-10-2010
18:00
Нелсън Мандела Форум
Флоренция, Италия
Аржентина 0:3 Русия Симоне Санти (Ит)
Ибрахим Ал Наама (Кат)
Световно първенство 2010 (Мъже) | мач за 1/2-ро място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
10-10-2010
22:00
Палалотоматика
Рим, Италия
Куба 0:3 Бразилия Юмит Сукулу (Тур)
Симоне Санти (Ит)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-12-2010
21:15
Дворана Център Стожице
Стожице, Словения
АЦХ Волей (Словения) 3:2 Олимпиакос (Гърция) Симоне Санти (Ит)
Еуген Кулханек (Ав)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-01-2011
19:30
Дворец на спорта
Москва, Русия
Динамо Москва (Русия) 3:0 Панатинайкос (Гърция) Симоне Санти (Ит)
Азиз Йенер (Турция)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Първи плейофи
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
02-02-2011
21:30
Схийрфелде
Руселаре, Белгия
Кнак (Белгия) 3:1 Скра (Полша) Стефан Гридер (Швейц)
Симоне Санти (Ит)
Копа Италиа A1 2011 (Мъже) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
22-01-2011
19:00
Палаолимпия
Верона, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:2 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Фабрицио Салталипи (Италия)
Симоне Санти (Ит)
Световна лига 2011 | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-06-2011
15:00
Минейриньо
Бело Оризонте, Бразилия
Бразилия 3:1 САЩ Симоне Санти (Ит)
Петер Гроневеген (Хол)
12-06-2011
15:00
Минейриньо
Бело Оризонте, Бразилия
Бразилия 1:3 САЩ Симоне Санти (Ит)
Петер Гроневеген (Хол)
Серие А1, Италия 2010/2011 | Четвъртфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
13-04-2011
21:30
Паласпорт Фонтескодела
Мачерата, Италия
Кучине Лубе Банка Марке (Италия) 2:3 Сислей (Италия) Фабрицио Салталипи (Италия)
Симоне Санти (Ит)
20-04-2011
21:30
Пала Ипер
Монца, Италия
Джи Груп (Италия) 0:3 ДЧЛ Модена (Италия) Фабрицио Салталипи (Италия)
Симоне Санти (Ит)
Серие А1, Италия 2010/2011 | Полуфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-04-2011
19:00
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:1 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Фабрицио Салталипи (Италия)
Симоне Санти (Ит)
05-05-2011
21:30
Палапанини
Модена, Италия
ДЧЛ Модена (Италия) 3:1 Диатек Трентино (Италия) Фабрицио Салталипи (Италия)
Симоне Санти (Ит)
Серие А1, Италия 2010/2011 | Финал
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
15-05-2011
19:00
Палалотоматика
Рим, Италия
Диатек Трентино (Италия) 3:0 Бре Банка Ланути (Италия) Фабрицио Салталипи (Италия)
Симоне Санти (Ит)
palms bet 7sport.net
Купа на България | 1/8-финали
Берое 2016 17:00 Нефтохимик 2010
ЦСКА 18:00 Локомотив Пловдив
Купа на България, Висша лига | 1/8-финали
Град 15:00 Септември Про Синема
Купа на България, жени | 1/4-финали
Казанлък Волей 15:00 Перун
ЦСКА 16:00 Берое
Марица 16:00 Славия
Локомотив 1929 17:00 Варна ДКС
Държавно първенство (юноши) | Група Г-1
Арда (юноши) 14:00 Дея спорт (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Септември Про Синема (кадети) 11:00 Левски София (кадети)
ЦСКА (кадети) 11:30 Люлин (кадети)
ВА Стойчев-Казийски (кадети) 12:00 Славия (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
ВА Стойчев-Казийски (прекадети) 10:00 Славия (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 10:00 Люлин (прекадети)
СУ (прекадети) 15:00 Левски София (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Локомотив София (прекадетки) 10:00 ЦПВК (прекадетки)
Академик (прекадетки) 14:00 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
Регион Витоша (прекадетки) | Група Б
Звезди 94 (прекадетки) Славия 2017 (прекадетки)
Левски Волей (прекадетки) 10:30 Левски София (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 10:30 ВА Стойчев-Казийски (кадетки)
Локомотив София (кадетки) 11:30 ЦПВК (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) Славия 2017 (кадетки)
Други новини