Константин Йовчев (България)

Категоря:България
E-mail:konstantin_yovchev@yahoo.com
Телефон:[359] 2 831 20 68


НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-01-2011
17:00
Панайот Пондалов
София, България
Славия 1:3 Марек Юнион-Ивкони Константин Йовчев (България)
Илия Пенков (България)
11-02-2011
18:00
Огоста
Монтана, България
Монтана 3:1 Славия Константин Йовчев (България)
Борислав Поборников (България)
23-02-2011
18:00
Младост
Бургас, България
Нефтохимик 2010 3:0 Калиакра Константин Йовчев (България)
Добромир Добрев (България)
12-03-2011
18:00
Панайот Пондалов
София, България
Славия 1:3 Арда Константин Йовчев (България)
Игнат Митев (Плевен)
25-01-2011
18:30
Васил Симов
София, България
УНСС 0:3 ЦСКА Милан Тодоров (Бъл)
Константин Йовчев (България)
15-03-2011
17:30
Септември
Разлог, България
Пирин 3:1 КВК Габрово Петър Харизанов (България)
Константин Йовчев (България)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-01-2011
16:00
Георги Бенковски
Тетевен, България
Тетевен Волей 0:3 Ботев Константин Йовчев (България)
Бойко Калъчев (България)
05-02-2011
18:00
Яворов
Пловдив, България
Виктория Волей 3:1 Миньор Константин Йовчев (България)
Илия Пенков (България)
19-02-2011
18:00
Христо Ботев
Луковит, България
Ботев 3:1 Пирин Йел-ЛТУ Константин Йовчев (България)
Добромир Добрев (България)
Държавно първенство 2010/2011 (жени) | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
22-02-2011
17:00
Панайот Пондалов
София, България
Славия 3:0 Локомотив 1929 Връбница Николай Колев (София, България)
Константин Йовчев (България)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-12-2010
17:00
Лучиан Григореску
Букурещ, Румъния
Динамо (Румъния) 3:2 ЕсВеДе Пауърволей (Германия) Константин Йовчев (България)
Влатко Ристовски (Македония)
Купа България 2011 (мъже) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-03-2011
19:00
Икономист
София, България
Пирин Йел-ЛТУ 1:3 Пирин Константин Йовчев (България)
Ивайло Иванов (България)
Държавно първенство 2010/2011 (жени) | Плейоф за трето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-03-2011
17:00
Сиконко
София, България
Левски 3:2 Славия Чавдар Марев (България)
Константин Йовчев (България)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) | Четвъртфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-04-2011
18:00
Орловец
Габрово, България
КВК Габрово 2:3 Пирин Константин Йовчев (България)
Добромир Добрев (България)
Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) | Финален турнир
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
02-04-2011
16:00
Септември
София, България
Попово 09 0:3 Изгрев Константин Йовчев (България)
Илия Пенков (България)
02-04-2011
17:30
Септември
София, България
Септември Про Синема 3:0 Ерма-96 Константин Йовчев (България)
Илия Пенков (България)
03-04-2011
10:00
Септември
София, България
Ерма-96 0:3 Попово 09 Константин Йовчев (България)
Илия Пенков (България)
03-04-2011
11:30
Септември
София, България
Изгрев 2:3 Септември Про Синема Константин Йовчев (България)
Илия Пенков (България)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) | Плейаут
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
10-04-2011
16:00
Орловец
Габрово, България
Изгрев 3:2 Добруджа 07 Константин Йовчев (България)
Георги Георгиев (България)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини