Хари Салабашян (България)

Категоря:България


НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-01-2011
18:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА 3:0 Монтана Хари Салабашян (България)
Огнян Танкишев (Бъл)
12-02-2011
17:30
Септември
Разлог, България
Пирин 3:0 Черно море Хари Салабашян (България)
Иван Момиров (България)
19-02-2011
17:30
Олимпиада
Каварна, България
Калиакра 0:3 Монтана Хари Салабашян (България)
Иван Момиров (България)
04-03-2011
18:00
Огоста
Монтана, България
Монтана 3:1 КВК Габрово Хари Салабашян (България)
Илиян Георгиев (Бъл)
12-03-2011
18:00
НСА
София, България
УНСС 0:3 Пирин Хари Салабашян (България)
Илиян Георгиев (Бъл)
15-03-2011
17:30
Арпезос
Кърджали, България
Арда 0:3 Калиакра Хари Салабашян (България)
Кирил Стоянов (Бъл)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-01-2011
15:00
Кракра
Перник, България
Миньор 1:3 Дунав Хари Салабашян (България)
Милан Тодоров (Бъл)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-11-2010
19:00
Ататюрк
Измир, Турция
Аркас Спор (Турция) 3:0 Марчиол Води Пръвачина (Словения) Хари Салабашян (България)
Михай Армеану (Рум)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-02-2011
17:30
КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
Факел (Русия) 3:1 Аркас Спор (Турция) Хари Салабашян (България)
Мартин Стенбок (Шве)
Държавно първенство 2010/2011 (жени) | Плейоф за трето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-03-2011
18:00
Панайот Пондалов
София, България
Славия 3:1 Левски Хари Салабашян (България)
Милан Тодоров (Бъл)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) | Четвъртфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
02-04-2011
16:00
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони 2:3 Левски Хари Салабашян (България)
Ивайло Иванов (България)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Локомотив Пловдив 0:3 Монтана
Дея спорт Бургас 3:1 ЦСКА
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 3:2 Берое 2
Държавно първенство (юноши) | Група В
Марица (Белово) (юноши) 14:00 Левски Карлово (юноши)
Виктория Волей (юноши) 14:00 Родопа (юноши)
Локомотив Пловдив (юноши) 14:00 Хебър (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група А-1
Левски София (юноши) 3:0 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Пирин (юноши) 3:0 Люлин
Държавно първенство (юноши) | Група А-2
Славия (юноши) 2:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Б-1
Етрополе (юноши) 3:1 Септември Про Синема (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Тетевен (юноши) 3:0 Град (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д
Хан Аспарух (юноши) 14:00 Черно море (юноши)
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група А-1
ЦСКА (девойки) 3:0 Локомотив София (девойки)
Ахил Волей (девойки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група А-2
Славия 2017 (девойки) 1:3 ЦПВК (девойки)
Хектор (девойки) 0:3 Левски София (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 0:3 Варна ДКС (девойки)
Перун (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група В-1
Казанлък (девойки) 14:00 Марица (девойки)
Берое (девойки) 14:00 Раковски (девойки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Славия 2017 (кадетки) 3:0 Звезди 94 (кадетки)
Други новини