Симеон Иванов (България)

Категоря:България
Роден град:Дупница, България


НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-02-2011
17:30
Септември
Разлог, България
Пирин 3:1 Славия Симеон Иванов (България)
Борислав Поборников (България)
04-03-2011
18:00
Арпезос
Кърджали, България
Арда 0:3 Левски Симеон Иванов (България)
Добромир Добрев (България)
18-03-2011
18:00
Орловец
Габрово, България
КВК Габрово 0:3 ЦСКА Симеон Иванов (България)
Борислав Поборников (България)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
13-02-2011
14:00
Георги Бенковски
Тетевен, България
Тетевен Волей 3:1 Добруджа 07 Симеон Иванов (България)
Любомир Джерахов (България)
Държавно първенство 2010/2011 (жени) | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-02-2011
17:00
Сиконко
София, България
Левски 0:3 ЦСКА Симеон Иванов (България)
Пламен Иванов (София)
Държавно първенство 2010/2011 (жени) | Финал
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-03-2011
17:30
Васил Симов
София, България
ЦСКА 3:1 Марица Стоян Барев (Бъл)
Симеон Иванов (България)
palms bet 7sport.net
Супер Волей мъже | Редовен сезон
Сливнишки герой 17:00 Добруджа 07
Локомотив Пловдив 18:00 ЦСКА
Хебър 18:30 Берое 2016
Национална волейболна лига Висша лига | Западна група
Миньор 16:00 Звездец
Град 17:00 Тетевен Волей
Софийски университет 18:00 Септември Про Синема
ВА ′Стойчев-Казийски′ 18:00 Етрополе
Национална волейболна лига Висша лига | Източна група
Велики Преслав 14:00 Родопа
Черноморец Бяла - 2008 15:30 Черно море
Държавно първенство (юноши) | Група Б-2
Благоевград (юноши) 1:3 Самоков 2009 (юноши)
Велбъжд (юноши) 3:1 Медиус Волей (юноши)
Самоков 2009 (юноши) 15:30 Медиус Волей (юноши)
Благоевград (юноши) 17:00 Велбъжд (юноши)
Регион Витоша (кадети)
Славия (кадети) 3:0 Септември Про Синема (кадети)
Люлин (кадети) 0:3 Левски София (кадети)
Регион Витоша (прекадети)
Люлин (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
ЦСКА (прекадети) 3:0 Локомотив София (прекадети)
Славия (прекадети) 2:3 СУ (прекадети)
Регион Витоша (прекадетки) | Група А
Академик (прекадетки) 14:00 ЦПВК (прекадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група А
Академик (кадетки) 15:30 ЦПВК (кадетки)
Барутов Волей (кадетки) 17:30 Локомотив София (кадетки)
Регион Витоша (кадетки) | Група Б
Звезди 94 (кадетки) 15:00 Левски София (кадетки)
Други новини